Golfové hodinky Approach.
Zlepšujte svoju hru!


S ľahkými a elegantnými golfovými hodinami Approach stačí len jeden pohľad na zápästie, aby ste poznali presné vzdialenosti na začiatok, koniec a stred greenu ako aj prekážky alebo zalomenia s jasným a ľahko čitateľným číslovaním. 
V aplikácii Garmin Golf môžete ukladať, analyzovať a zdieľať digitálne skóre karty ako aj golfové štatistiky a vidieť a pochopiť svoje tendencie jamku za jamkou, a to vám pomôže hrať lepšie  v ďalšej hre. Všetky hodiny majú predinštalovaných viac ako 41 000 ihrísk celého sveta 
(s bezplatnou aktualizáciou počas celej životnosti), vďaka čomu sa cítite ako doma, nech už práve hráte kdekoľvek.
Pri rešpektovaní lokálnych pravidiel a kódexu a zachovaní vhodnej rýchlosti hry môžete golfové hodiny Approach použiť aj počas turnaja.

S10

Approach S10

ŠTÍHLE A ĽAHKÉ GOLFOVÉ HODINY S JEDNODUCHÝM OVLÁDANÍM

S40

Approach S40

ŠTÝLOVÉ (NIELEN) GOLFOVÉ SMART HODINY

S60

Approach S62

SPOĽAHLIVÉ GOLFOVÉ HODINY S JEDINEČNÝM ŠTÝLOM A FUNKCIAMI

APPROACH S62

Zahrajte svoju najlepšiu hru.
Approach S62 sú prémiové golfové smart hodinky s GPS, ktoré zaznamenajú všetky dôležité informácie nielen o vašej hre, mapy, ktoré potrebujete, sa zobrazia na farebnom displeji priamo na vašom zápästí.

ikonky s62
AUTOSHOT

VIRTUAL CADDIE

Radu od caddyho dostanete priamo zo svojho zápästia. Funkcia navrhne vhodnú palicu podľa informácií o rýchlosti a smere vetra a na základe vzdialenosti, ktorú bežne hráte s touto konkrétnou palicou.

NÁHĽAD NA GREEN

RÝCHLOSŤ A SMER VETRA

Na displeji sa zobrazí rýchlosť a smer vetra, vďaka čomu je omnoho ľahšie sa rozhodnúť, ktorou palicou a ktorým smerom máte zahrať ranu.

MONITOR AKTIVITY

PULZOMER NA ZÁPÄSTÍ

Pulzomer na zápästí zaznamená váš tep dosiahnutý počas fitness aktivít a funkcia Pulse Ox monitoruje úroveň saturácie krvi kyslíkom, čím získate presnejší obraz o svojom zdraví a kondícii.

SMART HODINKY

GARMIN PAY

Svoje platby môžete realizovať jenoducho, rýchlo a bezkontaktne vďaka funkcii Garmin Pay.

RÝCHLO UPÍNACIE REMIENKY

QUICKFIT 22 REMIENKY 

Ľahko si vymeníte remienky pre rôzne aktivity a štýly. Prejsť zo silikónu ku koži, semišu či kovu je rýchle, jednoduché a nevyžaduje žiadne nástroje.

POZNÁ VAŠE PALICE

POZNÁ VAŠE PALICE

Je skutočne 6-železo vaša 150 yardová palica? Buďte si istý a zlepšujte svoju hru s Approach CT10 snímačmi na golfové palice, ktoré automaticky sledujú každú vašu ranu. Jednoducho sa pripevnia na palice, spárujú s kompatibilnými golfovými hodinami a automaticky monitorujú hru.

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

Stiahnite si bezplatne aplikáciu Garmin Golf do do vášho kompatibilného smartfónu a súťažte, porovnávajte sa a spojte sa s priateľmi golfistami. Aplikácia obsahuje analýzy získané z rán pre zlepšenie hry plus ďalšie sledovanie štatistík pre vybrané Garmin zariadenia.  Zahŕňa viac ako 41 000 ihrísk po celom svete.

APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™

APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™

Approach S62 má tiež funkciu monitora aktivity s výzvami, aby ste sa neprestali hýbať a zlepšovali svoj životný štýl. Všetky štatistiky sú uložené na jednom mieste vo vašom profile na Garmin Connect.

golfové zariadenia

PREZRITE SI A NAKUPUJTE
GOLFOVÉ PRODUKTY

41 000 IHRÍSK Z CELÉHO SVETA

ZOBRAZTE SI VIAC AKO 41 000 IHRÍSK
Z CELÉHO SVETA

tabuľka S séria

Garmin Slovensko, 2019