Golfové hodinky Approach.
Zlepšujte svoju hru!


S ľahkými a elegantnými golfovými hodinami Approach stačí len jeden pohľad na zápästie, aby ste poznali presné vzdialenosti na začiatok, koniec a stred greenu ako aj prekážky alebo zalomenia s jasným a ľahko čitateľným číslovaním. 
V aplikácii Garmin Golf môžete ukladať, analyzovať a zdieľať digitálne skóre karty ako aj golfové štatistiky a vidieť a pochopiť svoje tendencie jamku za jamkou, a to vám pomôže hrať lepšie  v ďalšej hre. Všetky hodiny majú predinštalovaných viac ako 41 000 ihrísk celého sveta 
(s bezplatnou aktualizáciou počas celej životnosti), vďaka čomu sa cítite ako doma, nech už práve hráte kdekoľvek.
Pri rešpektovaní lokálnych pravidiel a kódexu a zachovaní vhodnej rýchlosti hry môžete golfové hodiny Approach použiť aj počas turnaja.

S10

Approach S10

ŠTÍHLE A ĽAHKÉ GOLFOVÉ HODINY S JEDNODUCHÝM OVLÁDANÍM

S40

Approach S40

ŠTÝLOVÉ (NIELEN) GOLFOVÉ SMART HODINY

S62

Approach S62

SPOĽAHLIVÉ GOLFOVÉ HODINY S JEDINEČNÝM ŠTÝLOM A FUNKCIAMI

APPROACH S40

Approach S40, GPS golfové smart hodinky vyzerajú skvele na zápästí a na ihrisku. Pozná viac ako 41 000 golfových ihrísk po celom svete a dokáže vám rýchlo ukázať vzdialenosti na začiatok, koniec a stred greenu.  Všetky dôležité informácie o vzdialenosti, ktoré potrebujete pre ďalší výber palice, sa zobrazia na veľkom farebnom dotykovom displeji s rozlíšením 1.2 palca. Môžete ich nosiť celý deň a sledovať všetky vaše aktivity.

ikonky s40
AUTOSHOT

AUTOSHOT

Funkcia automaticky meria a zaznamenáva detekované rany pre podrobnú analýzu v aplikácii Garmin Golf.

NÁHĽAD NA GREEN

NÁHĽAD NA GREEN

Táto funkcia zobrazí tvar a rozloženie  greenu a umožní vám manuálne zmeniť  pozíciu jamky podľa aktuálnej dennej pozície pre presnejšie merania vzdialeností.

MONITOR AKTIVITY

MONITOR AKTIVITY

Vstavené snímače monitorujú vaše každodenné aktivity, ako sú kroky a spánok. Naviac majú hodiny predinštalované aj profily viacerých športov.

SMART HODINKY

SMART HODINKY

Nielen na ihrisku dostanete priamo na svoje zápästie smart notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, sms správy, emaily a iné upozornenia z kompatibilného smartfónu.

RÝCHLO UPÍNACIE REMIENKY

RÝCHLO UPÍNACIE REMIENKY

Ľahko si vymeníte remienky pre rôzne aktivity a štýly. Prejsť zo silikónu na kožu na semiš je rýchle, jednoduché a nevyžaduje žiadne nástroje. 

POZNÁ VAŠE PALICE

POZNÁ VAŠE PALICE

Je skutočne 6-železo vaša 150 yardová palica? Buďte si istý a zlepšujte svoju hru s Approach CT10 snímačmi na golfové palice, ktoré automaticky sledujú každú vašu ranu. Jednoducho sa pripevnia na palice, spárujú s kompatibilnými golfovými hodinami a automaticky monitorujú hru.

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

Stiahnite si bezplatne aplikáciu Garmin Golf do do vášho kompatibilného smartfónu a súťažte, porovnávajte sa a spojte sa s priateľmi golfistami. Aplikácia obsahuje analýzy získané z rán pre zlepšenie hry plus ďalšie sledovanie štatistík pre vybrané Garmin zariadenia.  Zahŕňa viac ako 41 000 ihrísk po celom svete.

APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™

APLIKÁCIA GARMIN CONNECT™

Approach S40 má tiež funkciu monitora aktivity s výzvami, aby ste sa neprestali hýbať a zlepšovali svoj životný štýl. Všetky štatistiky sú uložené na jednom mieste vo vašom profile na Garmin Connect.

golfové zariadenia

PREZRITE SI A NAKUPUJTE
GOLFOVÉ PRODUKTY

41 000 IHRÍSK Z CELÉHO SVETA

ZOBRAZTE SI VIAC AKO 41 000 IHRÍSK
Z CELÉHO SVETA

tabuľka S séria

Garmin Slovensko, 2019