Golfové hodinky Approach.
Zlepšujte svoju hru!


S ľahkými a elegantnými golfovými hodinami Approach stačí len jeden pohľad na zápästie, aby ste poznali presné vzdialenosti na začiatok, koniec a stred greenu ako aj prekážky alebo zalomenia s jasným a ľahko čitateľným číslovaním. 
V aplikácii Garmin Golf môžete ukladať, analyzovať a zdieľať digitálne skóre karty ako aj golfové štatistiky a vidieť a pochopiť svoje tendencie jamku za jamkou, a to vám pomôže hrať lepšie  v ďalšej hre. Všetky hodiny majú predinštalovaných viac ako 41 000 ihrísk celého sveta 
(s bezplatnou aktualizáciou počas celej životnosti), vďaka čomu sa cítite ako doma, nech už práve hráte kdekoľvek.
Pri rešpektovaní lokálnych pravidiel a kódexu a zachovaní vhodnej rýchlosti hry môžete golfové hodiny Approach použiť aj počas turnaja.

S10

Approach S10

ŠTÍHLE A ĽAHKÉ GOLFOVÉ HODINY S JEDNODUCHÝM OVLÁDANÍM

S40

Approach S40

ŠTÝLOVÉ (NIELEN) GOLFOVÉ SMART HODINY

S62

Approach S62

SPOĽAHLIVÉ GOLFOVÉ HODINY S JEDINEČNÝM ŠTÝLOM A FUNKCIAMI

APPROACH S10

Sústreďte sa na svoju hru s elegantným, ľahkými a ľahko použiteľnými golfovými hodinkami Approach S10. Zobrazujú vzdialenosť na začiatok, koniec a stred greenu a taktiež pozície prekážok - to všetko na viac ako 41000 ihriskách celého sveta. Zaznamenávajte skóre na vašom  Approach S10, a majte prehľad o kolách, celkovej vzdialenosti a čase.nd it also provides a summary of your round showing total distance played and total time. Skóre kartu pre každé kolo môžete zdieľať online cez Garmin Express™.

ikonky s10
JEDNODUCHÉ POUŽITIE

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Prístup S10 sú elegantné, ľahké a veľmi ľahko použiteľné golfové hodinky. Sú vybavené displejom s vysokým rozlíšením, čitateľným na slnku a tak pohodlné, že ich sotva vnímate.

NÁHĽAD NA GREEN

NÁHĽAD NA GREEN

Táto funkcia vám ukáže skutočný tvar a rozloženie greenu, takže viete, kam hrať. 

PREKÁŽKY

PREKÁŽKY

Nájde pozície prekážok ako voda, piesok, bunkre, priekopy,
vysoká tráva na celom ihrisku s použitím GPS na meranie
vzdialenosti.

DIGITÁLNA SKÓRE KARTA

DIGITÁLNA SKÓRE KARTA

Jednoducho zaznamenáva vaše skóre v digitálnej skóre
karte - vrátane rán na fairway, GIR a počtu puttov a všetko si
zobrazíte v aplikácii Garmin Golf.

TruSwing

UŽITOČNÁ ANALÝZA VÁŠHO ŠVIHU PRIAMO NA PALICI

TruSwing je malý, ľahký snímač švihu na golfovú palicu, ktorý sa jednoducho používa a umožní vám ostať plne sústredený počas tréningu. Jednoducho skontrolujete metriky švihu priamo na vašom zápästí v kompatibilných golfových hodinkách Approach série S alebo na kompatibilnom golfovom GPS Approach série G. Snímač umožní zlepšiť stálosť a formu vášho švihu vďaka monitorovaniu a vyladeniu rozsiahleho radu metrík švihu vrátane tempa švihu, rýchlosti, meraní dráhy palice, rozhodujúce uhly palice a mnoho iných. V mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile sa zobrazí detailné vyhodnotenie s 3D animáciami a porovnania švihu zo strán. Je určený pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoj švih. TruSwing snímač švihu poskytne presné metriky potrebné pre určenie a korekciu chybných techník švihu.  

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

Stiahnite si bezplatne aplikáciu Garmin Golf do do vášho kompatibilného smartfónu a súťažte, porovnávajte sa a spojte sa s priateľmi golfistami. Aplikácia obsahuje analýzy získané z rán pre zlepšenie hry plus ďalšie sledovanie štatistík pre vybrané Garmin zariadenia.  Zahŕňa viac ako 41 000 ihrísk po celom svete.

PREZRITE SI A NAKUPUJTE GOLFOVÉ PRODUKTY

PREZRITE SI A NAKUPUJTE
GOLFOVÉ PRODUKTY

41 000 IHRÍSK Z CELÉHO SVETA

ZOBRAZTE SI VIAC AKO 41 000 IHRÍSK
Z CELÉHO SVETA

tabuľka S séria

Garmin Slovensko, 2019