Golfové navigácie Approach.
Zamerajte sa na dokonalý odpal!


Buďte na ihrisku vo výhode, je jedno, kde práve hráte. Navigácie  Approach zobrazia presné vzdialenosti na začiatok, koniec a stred greenu ako aj prekážky a zalomenia. Funkcia Touch Targeting vypočíta presné vzdialenosti jediným ťuknutím prstom na mapu, ako aj vzdialenosti k fairway alebo oblúkom. Radar zabudovaný v Approach G80 umožní natrénovať perfektný odpal, aby každá ďalšia hra bola lepšia. 
Aby ste sa cítili na každom ihrisku ako doma, v navigáciách je  predinštalovaných viac ako 41 000 máp ihrísk celého sveta s bezplatnými aktualizáciami počas celej životnosti. Digitálne skóre karty ako aj golfové štatistiky sú odoslané do aplikácie Garmin Connect Mobile a uložené vo vašom účte pre detailnú analýzu po hre. Pri rešpektovaní lokálnych pravidiel a kódexu a zachovaní vhodnej rýchlosti hry môžete golfové navigácie
Approach použiť aj počas turnaja.

Approach G10

Approach G10

GOLFOVÉ GPS, KTORÉ JEDNODUCHO PRIPNETE NA SVOJ
GOLFOVÝ BAG ALEBO OPASOK

Approach G30

Approach G30

MALÁ, ALE VÝKONNÁ GOLFOVÁ NAVIGÁCIA, KTORÁ SA ZMESTÍ DO VRECKA

Approach G80

Approach G80

PRÉMIOVÁ ALL-IN-ONE GOLFOVÁ NAVIGÁCIA S MONITOROM ODPALU

APPROACH G80

Prémiové all-in-one golfové GPS s integrovaným monitorom odpalu sleduje vašu hru na odpalisku aj na ihrisku. Approach G80 je vybavený radarom, ktorý sleduje rýchlosť hlavy palice, rýchlosť lopty, faktor rany, rýchlosť švihu a odhadovanú vzdialenosť na odpalisku alebo počas hry na ihrisku.

ikonky G80
DIZAJN

DIZAJN

Toto golfové GPS má 3.5“ farebný, dotykový displej, perfektne čitateľný aj na slnku, štíhly dizajn s tlačidlom pre rýchle spustenie radaru.

INTEGROVANÝ MONITOR ODPALU

INTEGROVANÝ MONITOR ODPALU

Approach G80 monitoruje rýchlosť hlavy palice, rýchlosť loptičky, smash faktor, tempo švihu a odhadovanú vzdialenosť.

TRÉNINGOVÉ A HRACIE REŽIMY

TRÉNINGOVÉ A HRACIE REŽIMY

· Warm-Up (Zahriatie, Rozcvička) - jednoduchá spätná väzba ako rýchlosť loptičky, rýchlosť hlavy palice, tempo švihu, odhadovaná vzdialenosť a smash faktor.

· Virtual Round (Virtuálna hra) - simuluje hru na ktoromkoľvek zo 41 000 predinštalovaných ihrísk po celom svete, súťažíte s priateľmi na driving range, hráte turnaje s inými hráčmi po celom svete alebo skúste prekonať svoju najlepšiu hru.

· Target Practise (Odpal na cieľ) - zamerajte svoju pozornosť na odpal, krátku hru alebo sa zamerajte na presnosť a konzistentnosť, otestujte sa alebo sa zahrajte so svojimi priateľmi na odpalisku.

· Tempo Training vyhodnocuje, ktoré načasovania náprahu a švihu sú pre hráča najlepšie.

VZDIALENOSŤ PLAYSLIKE

VZDIALENOSŤ PLAYSLIKE

Odhadne vzdialenosti pre rany do kopca alebo z kopca a zobrazí
odhadovanú vzdialenosť ku greenu, takže môžete zvoliť tú správnu palicu pre akúkoľvek situáciu.

PINPOINTER

PINPOINTER

Funkcia PinPointer ukáže smer na jamku dokonca aj vtedy,
keď nevidíte ani vlajku.

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

Stiahnite si bezplatne aplikáciu Garmin Golf do do vášho kompatibilného smartfónu a súťažte, porovnávajte sa a spojte sa s priateľmi golfistami. Aplikácia obsahuje analýzy získané z rán pre zlepšenie hry plus ďalšie sledovanie štatistík pre vybrané Garmin zariadenia.  Zahŕňa viac ako 41 000 ihrísk po celom svete.

GOLFOVÉ PRODUKTY

PREZRITE SI A NAKUPUJTE
GOLFOVÉ PRODUKTY

41 000 IHRÍSK Z CELÉHO SVETA

ZOBRAZTE SI VIAC AKO 41 000 IHRÍSK
Z CELÉHO SVETA

tabulka G seria

Garmin Slovensko, 2019