Golfové navigácie Approach.
Zamerajte sa na dokonalý odpal!


Buďte na ihrisku vo výhode, je jedno, kde práve hráte. Navigácie  Approach zobrazia presné vzdialenosti na začiatok, koniec a stred greenu ako aj prekážky a zalomenia. Funkcia Touch Targeting vypočíta presné vzdialenosti jediným ťuknutím prstom na mapu, ako aj vzdialenosti k fairway alebo oblúkom. Radar zabudovaný v Approach G80 umožní natrénovať perfektný odpal, aby každá ďalšia hra bola lepšia. 
Aby ste sa cítili na každom ihrisku ako doma, v navigáciách je  predinštalovaných viac ako 41 000 máp ihrísk celého sveta s bezplatnými aktualizáciami počas celej životnosti. Digitálne skóre karty ako aj golfové štatistiky sú odoslané do aplikácie Garmin Connect Mobile a uložené vo vašom účte pre detailnú analýzu po hre. Pri rešpektovaní lokálnych pravidiel a kódexu a zachovaní vhodnej rýchlosti hry môžete golfové navigácie
Approach použiť aj počas turnaja.

g10

Approach G10

GOLFOVÉ GPS, KTORÉ JEDNODUCHO PRIPNETE NA SVOJ
GOLFOVÝ BAG ALEBO OPASOK

g30

Approach G30

MALÁ, ALE VÝKONNÁ GOLFOVÁ NAVIGÁCIA, KTORÁ SA ZMESTÍ DO VRECKA

g80

Approach G80

PRÉMIOVÁ ALL-IN-ONE GOLFOVÁ NAVIGÁCIA S MONITOROM ODPALU

APPROACH G30

S kompaktným Approach G30  - GPS golfovou navigáciou s plnofarebnými mapami a funkciou Touch Targeting je víťazstvo na dosah ruky. Ľahko sa zmestí do vášho vrecka alebo sa dá zavesiť takmer kdekoľvek a s viac ako 41 000 nahratými ihriskami po celom svete ste pripravení hrať. S režimom veľkých čísel ľahko vidíte vzdialenosti na začiatok, stred a koniec greenu. Digitálna skóre karta uľahčuje zaznamenávanie skóre až pre 4 hráčov.

ikonky g30
PRESNÉ VZDIALENOSTI

PRESNÉ VZDIALENOSTI

Farebné oblúkové vzdialenosti 100, 150, 200 a 250 yardov vám dávajú skvelé informácie o vzdialenostiach. Vďaka funkcii Touch Targeting máte presné vzdialenosti k akejkoľvek pozícii na ihrisku ťuknutím prstom na mapu.

NÁHĽAD NA GREEN

NÁHĽAD NA GREEN

Táto funkcia vám ukáže skutočný tvar a rozloženie greenu, takže viete, kam hrať. Náhľad na green zobrazí tvar greenu s možnosťou manuálne
zmeniť pozíciu jamky pre presné vzdialenosti k vlajke.

ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Táto elegantná, kompaktná GPS golfová navigácia ponúka dotykový displej s uhlopriečkou 2.3 palca pre plnofarebné mapovanie s Touch Targeting funkciou.

SMART NOTIFIKÁCIE

SMART NOTIFIKÁCIE

Prijímajte e-maily, texty a upozornenia z kompatibilného smartfónu priamo v zariadení, aj keď ste uprostred fairway.

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

Stiahnite si bezplatne aplikáciu Garmin Golf do do vášho kompatibilného smartfónu a súťažte, porovnávajte sa a spojte sa s priateľmi golfistami. Aplikácia obsahuje analýzy získané z rán pre zlepšenie hry plus ďalšie sledovanie štatistík pre vybrané Garmin zariadenia.  Zahŕňa viac ako 41 000 ihrísk po celom svete.

GOLFOVÉ PRODUKTY

PREZRITE SI A NAKUPUJTE
GOLFOVÉ PRODUKTY

41 000 IHRÍSK Z CELÉHO SVETA

ZOBRAZTE SI VIAC AKO 41 000 IHRÍSK
Z CELÉHO SVETA

tabulka G seria

Garmin Slovensko, 2019