Golfové navigácie Approach.
Zamerajte sa na dokonalý odpal!


Buďte na ihrisku vo výhode, je jedno, kde práve hráte. Navigácie  Approach zobrazia presné vzdialenosti na začiatok, koniec a stred greenu ako aj prekážky a zalomenia. Funkcia Touch Targeting vypočíta presné vzdialenosti jediným ťuknutím prstom na mapu, ako aj vzdialenosti k fairway alebo oblúkom. Radar zabudovaný v Approach G80 umožní natrénovať perfektný odpal, aby každá ďalšia hra bola lepšia. 
Aby ste sa cítili na každom ihrisku ako doma, v navigáciách je  predinštalovaných viac ako 41 000 máp ihrísk celého sveta s bezplatnými aktualizáciami počas celej životnosti. Digitálne skóre karty ako aj golfové štatistiky sú odoslané do aplikácie Garmin Connect Mobile a uložené vo vašom účte pre detailnú analýzu po hre. Pri rešpektovaní lokálnych pravidiel a kódexu a zachovaní vhodnej rýchlosti hry môžete golfové navigácie
Approach použiť aj počas turnaja.

Approach G10

Approach G10

GOLFOVÉ GPS, KTORÉ JEDNODUCHO PRIPNETE NA SVOJ
GOLFOVÝ BAG ALEBO OPASOK

Approach G30

Approach G30

MALÁ, ALE VÝKONNÁ GOLFOVÁ NAVIGÁCIA, KTORÁ SA ZMESTÍ DO VRECKA

Approach G80

Approach G80

PRÉMIOVÁ ALL-IN-ONE GOLFOVÁ NAVIGÁCIA S MONITOROM ODPALU

APPROACH G10

Approach G10 je malé, ľahké, odolné GPS s jednoduchým ovládaním, s predinštalovanými viac ako 41 000 golfovými ihriskami celého sveta. Na bagu, opasku alebo len tak vo vrecku máte prehľad o presných vzdialenostiach na začiatok, stred a koniec greenu, k prekážkam, tvare a zalomeniach jamky, dĺžke rán. 

ikonky G10
KOMPAKTNÝ DIZAJN

KOMPAKTNÝ DIZAJN

The 1 oz, 1.6" square Approach G10je navrhnutý tak, aby sa pripínal na váš opasok alebo bag- kdekoľvek, kde chcete pohodlné informácie a presnosť.

DIGITÁLNA SKÓRE KARTA

DIGITÁLNA SKÓRE KARTA

Zaznamenávajte a udržujte svoje skóre pomocou intuitívnej ponuky menu. Môžete dokonca ukladať, prezerať, zdieľať a tlačiť karty s výsledkami zo svojho počítača pomocou nášho softvéru Garmin Express ™.

NÁHĽAD NA GREEN

NÁHĽAD NA GREEN

Táto funkcia vám ukáže skutočný tvar a rozloženie greenu, takže viete, kam hrať. Náhľad na green zobrazí tvar greenu s možnosťou manuálne
zmeniť pozíciu jamky pre presné vzdialenosti k vlajke.

ODOMETER

ODOMETER

Keď začnete kolo, spustí sa časovač, ktorý vám zaznamenáva kroky a vzdialenosť pre aktuálne kolo. Na konci kola sa časovač zastaví a táto informácia sa zobrazí na obrazovke súhrnného prehľadu. 

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

Stiahnite si bezplatne aplikáciu Garmin Golf do do vášho kompatibilného smartfónu a súťažte, porovnávajte sa a spojte sa s priateľmi golfistami. Aplikácia obsahuje analýzy získané z rán pre zlepšenie hry plus ďalšie sledovanie štatistík pre vybrané Garmin zariadenia.  Zahŕňa viac ako 41 000 ihrísk po celom svete.

golfové zariadenia

PREZRITE SI A NAKUPUJTE
GOLFOVÉ PRODUKTY

41 000 IHRÍSK Z CELÉHO SVETA

ZOBRAZTE SI VIAC AKO 41 000 IHRÍSK
Z CELÉHO SVETA

tabuľka G séria

Garmin Slovensko, 2019