Approach®G30

KOMPAKTNÉ GOLFOVÉ GPS

S kompaktným Approach G30 - GPS golfovou navigáciou s plnofarebnými mapami a funkciou Touch Targeting je víťazstvo na dosah ruky. Ľahko sa zmestí do vášho vrecka alebo sa dá zavesiť takmer kdekoľvek a s viac ako 41 000 nahratými ihriskami po celom svete ste pripravení hrať. S režimom veľkých čísel ľahko vidíte vzdialenosti na začiatok, stred a koniec greenu. Digitálna skóre karta uľahčuje zaznamenávanie skóre až pre 4 hráčov.

ikony Approach G30
PRESNÉ VZDIALENOSTI

PRESNÉ VZDIALENOSTI

Farebné oblúkové vzdialenosti 100, 150, 200 a 250 yardov vám dávajú skvelé informácie o vzdialenostiach. Vďaka funkcii Touch Targeting máte presné vzdialenosti k akejkoľvek pozícii na ihrisku ťuknutím prstom na mapu.

NÁHĽAD NA GREEN

NÁHĽAD NA GREEN

Táto funkcia vám ukáže skutočný tvar a rozloženie greenu, takže viete, kam hrať. Náhľad na green zobrazí tvar greenu s možnosťou manuálne
zmeniť pozíciu jamky pre presné vzdialenosti k vlajke.

ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Táto elegantná, kompaktná GPS golfová navigácia ponúka dotykový displej s uhlopriečkou 2.3 palca pre plnofarebné mapovanie s Touch Targeting funkciou.

SMART NOTIFIKÁCIE

SMART NOTIFIKÁCIE

Prijímajte e-maily, texty a upozornenia z kompatibilného smartfónu priamo v zariadení, aj keď ste uprostred fairway.

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

Stiahnite si bezplatne aplikáciu Garmin Golf do do vášho kompatibilného smartfónu a súťažte, porovnávajte sa a spojte sa s priateľmi golfistami. Aplikácia obsahuje analýzy získané z rán pre zlepšenie hry plus ďalšie sledovanie štatistík pre vybrané Garmin zariadenia.  Zahŕňa viac ako 41 000 ihrísk po celom svete.

Garmin PowerSwitch™
Prezrite si a nakupujte golfové produkty
BC™ 40
Zobrazte viac ako 42000 ihrísk celého sveta

© Copyright 2021, Garmin Authorised Distributor