free bootstrap themes

Laserový merač vzdialenosti s GPS Approach Z80.
Iný pohľad na hru.


Vďaka Approach Z80 laserovému meraču vzdialenosti s GPS  získate iný pohľad na hru. Meranie vzdialeností s presnosťou do 25 cm, takže môžete zacieliť priamo na vlajku.  Priamo pri pohľade cez merač vidíte farebné náhľady ihrísk a greenu v 2D zobrazení so zobrazením vzdialeností na začiatok a koniec  greenu plus prekážky na viac ako 41 000 ihriskách celého sveta.  Stabilizácia obrazu zjednoduší hľadanie a zameranie vlajky. Geniálny hľadač vlajky zameria vlajku na ktorejkoľvek jamke. Po zameraní vlajky sa automaticky v náhľade greenu zobrazí vzdialenosť na začiatok  a koniec greenu cez šošovku. PlaysLike Distance odhadne vzdialenosti podľa sklonu ihriska  pre rany do kopca alebo dolu kopcom, túto funkciu jednoducho zapnete alebo vypnete pri hre počas turnaja. Dokonca má aj funkciu  PinPointer, ktorá ukáže smer ku greenu, keď nevidíte ani vlajku. Merač je možné použiť aj počas turnajov pri dodržaní miestnych pravidiel a kódexu v súlade s tradičnými hodnotami golfu
pre zachovanie rýchlosti hry.

Approach Z80

Approach Z80

GOLFOVÝ LASEROVÝ MERAČ S GPS

APPROACH Z80

Vďaka Approach Z80 laserovému meraču vzdialenosti s GPS  získate iný pohľad na hru. Meranie vzdialeností s presnosťou do 25 cm, takže môžete zacieliť priamo na vlajku. Priamo pri pohľade cez merač vidíte farebné náhľady ihrísk a greenu v 2D zobrazení so zobrazením vzdialeností na začiatok a koniec greenu plus prekážky na viac ako 41 000 ihriskách celého sveta.

ikonky Z80
NAJPRESNEJŠÍ

NAJPRESNEJŠÍ

Approach Z80 dáva najpresnejšie laserové merania vzdialenosti do 25cm od vlajky, až do vzdialenosti 320 metrov.

MAPY IHRÍSK

MAPY IHRÍSK

Získate novú perspektívu na viac ako 41 000 ihriskách po celom svete. Farebné náhľady na ihrisko a na green v 2-D zobrazení aktuálne hranej jamky sú doplnené vzdialenosťami na začiatok, do stredu a na koniec greenu a vzdialenosťami k prekážkam.

Mobirise

STABILIZÁCIA OBRAZU

Stabilizácia obrazu zabezpečí ľahšie nájdenie a zameranie vlajky.

VYHĽADÁVAČ VLAJKY

VYHĽADÁVAČ VLAJKY

Dômyselný vyhľadávač vlajky nájde a zafixuje sa na vlajku ktorejkoľvek jamky. Po nájdení vlajky merač automaticky zobrazí vzdialenosť na začiatok a koniec greenu priamo v objektíve. Pohľad cez laserový merač zobrazuje jamku pri 6-násobnom zväčšení jasne a ostro s prekrytím mapy zobrazujúcej rozloženie jamky.

GREEN VIEW

GREEN VIEW

Funkcia Green View - prekrytie v 2-D v hľadáčiku - zobrazí vzdialenosti na začiatok a konciec greenu, plus s použitím funkcie Laser Range Arc zistí, či je jamky umiestnená na začiatku alebo na konci greenu. 

Mobirise

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

Stiahnite si bezplatne aplikáciu Garmin Golf do do vášho kompatibilného smartfónu a súťažte, porovnávajte sa a spojte sa s priateľmi golfistami. Aplikácia obsahuje analýzy získané z rán pre zlepšenie hry plus ďalšie sledovanie štatistík pre vybrané Garmin zariadenia.  Zahŕňa viac ako 41 000 ihrísk po celom svete.

GOLFOVÉ PRODUKTY

PREZRITE SI A NAKUPUJTE
GOLFOVÉ PRODUKTY

41 000 IHRÍSK Z CELÉHO SVETA

ZOBRAZTE SI VIAC AKO 41 000 IHRÍSK
Z CELÉHO SVETA

Garmin Slovensko, 2019