Golfové hodinky Approach.
Zlepšujte svoju hru!

build your own site

S ľahkými a elegantnými golfovými hodinami Approach stačí len jeden pohľad na zápästie, aby ste poznali presné vzdialenosti na začiatok, koniec a stred greenu ako aj prekážky alebo zalomenia s jasným a ľahko čitateľným číslovaním. 
V aplikácii Garmin Golf môžete ukladať, analyzovať a zdieľať digitálne skóre karty ako aj golfové štatistiky a vidieť a pochopiť svoje tendencie jamku za jamkou, a to vám pomôže hrať lepšie  v ďalšej hre. Všetky hodiny majú predinštalovaných viac ako 41 000 ihrísk celého sveta 
(s bezplatnou aktualizáciou počas celej životnosti), vďaka čomu sa cítite ako doma, nech už práve hráte kdekoľvek.
Pri rešpektovaní lokálnych pravidiel a kódexu a zachovaní vhodnej rýchlosti hry môžete golfové hodiny Approach použiť aj počas turnaja.

s10

Approach S10

ŠTÍHLE A ĽAHKÉ GOLFOVÉ HODINY S JEDNODUCHÝM OVLÁDANÍM

s40

Approach S40

ŠTÝLOVÉ (NIELEN) GOLFOVÉ SMART HODINY

s60

Approach S60

SPOĽAHLIVÉ GOLFOVÉ HODINY S JEDINEČNÝM ŠTÝLOM A FUNKCIAMI

APPROACH S60

Elegantné GPS golfové smart hodinky Approach S60 obsahuje naše najmodernejšie golfové funkcie. Získajte relevantné informácie, ktoré potrebujete pre vaše kolo - intuitívne prezentované na veľkom 1.2 palcovom farebnom dotykovom displeji, ktorý je čitateľný na slnečnom svetle - takže môžete zvládnuť svoju hru. S pohodlnými remienkami QuickFit® môžete svoj štýl zmeniť tak, aby zodpovedal vašej aktivite.
Kompatibilný s aplikáciou Garmin Golf™ pre zobrazenie  štatistík, ukladanie skóre kariet, automatické aktualizácie ihrísk, umiestnenie v týždennej výsledkovej tabuľke a zábava 
v online golfovej komunite pre zdieľanie a porovnávanie  v rámci Garmin Connect™.

ikonky S60
AUTOSHOT

AUTOSHOT

Funkcia automaticky meria a zaznamenáva detekované rany pre podrobnú analýzu v aplikácii Garmin Golf.

Mobirise

FAREBNÁ MAPA IHRISKA

Pre viac ako 41 000 ihrísk po celom svete si pozrite podrobnosti o jamkách. Zobrazte si všetky dôležité detaily jamky pre presné vzdialenosti k všetkým pozíciám, vrátane prekážok, zalomení, oblúkov a greenu.

QUICKFIT 22 REMIENKY

QUICKFIT 22 REMIENKY

Ľahko si vymeníte remienky pre rôzne aktivity a štýly. Prejsť zo silikónu na kožu na semiš je rýchle, jednoduché a nevyžaduje žiadne nástroje.  

VZDIALENOSŤ PLAYSLIKE

VZDIALENOSŤ PLAYSLIKE

Odhadne vzdialenosti pre rany do kopca alebo z kopca a zobrazí
odhadovanú vzdialenosť ku greenu, takže môžete zvoliť tú správnu palicu pre akúkoľvek situáciu.

SMART NOTIFIKÁCIE

SMART NOTIFIKÁCIE

Prijímajte e-maily, texty a upozornenia z kompatibilného smartfónu priamo v zariadení, aj keď ste uprostred fairway. Spojte sa s golfovou komunitou a zdieľajte svoje skóre s aplikáciou Garmin Golf ™.

Mobirise

UŽITOČNÁ ANALÝZA VÁŠHO ŠVIHU PRIAMO NA PALICI

TruSwing je malý, ľahký snímač švihu na golfovú palicu, ktorý sa jednoducho používa a umožní vám ostať plne sústredený počas tréningu. Jednoducho skontrolujete metriky švihu priamo na vašom zápästí v kompatibilných golfových hodinkách Approach série S alebo na kompatibilnom golfovom GPS Approach série G. Snímač umožní zlepšiť stálosť a formu vášho švihu vďaka monitorovaniu a vyladeniu rozsiahleho radu metrík švihu vrátane tempa švihu, rýchlosti, meraní dráhy palice, rozhodujúce uhly palice a mnoho iných. V mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile sa zobrazí detailné vyhodnotenie s 3D animáciami a porovnania švihu zo strán. Je určený pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoj švih. TruSwing snímač švihu poskytne presné metriky potrebné pre určenie a korekciu chybných techník švihu.

POZNÁ VAŠE PALICE

POZNÁ VAŠE PALICE

Je skutočne 6-železo vaša 150 yardová palica? Buďte si istý a zlepšujte svoju hru s Approach CT10 snímačmi na golfové palice, ktoré automaticky sledujú každú vašu ranu. Jednoducho sa pripevnia na palice, spárujú s kompatibilnými golfovými hodinami a automaticky monitorujú hru.

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

APLIKÁCIA GARMIN GOLF™

Stiahnite si bezplatne aplikáciu Garmin Golf do do vášho kompatibilného smartfónu a súťažte, porovnávajte sa a spojte sa s priateľmi golfistami. Aplikácia obsahuje analýzy získané z rán pre zlepšenie hry plus ďalšie sledovanie štatistík pre vybrané Garmin zariadenia.  Zahŕňa viac ako 41 000 ihrísk po celom svete.

Garmin Connect

GARMIN CONNECT™

S prednastavenými profilmi aktivít pre beh, cyklistiku, plávanie a ďalšie môžete použiť Garmin Connect pre viac ako len golf. Vďaka funkciám sledovania aktivity, upozorneniam na vibrácie, kalórie a kroky, vám Approach S60 pomôže zostať fit, deň čo deň. A všetky vaše štatistiky sú uložené na jednom mieste na Garmin Connect.

golfové zariadenia

PREZRITE SI A NAKUPUJTE
GOLFOVÉ PRODUKTY

41 000 IHRÍSK Z CELÉHO SVETA

ZOBRAZTE SI VIAC AKO 41 000 IHRÍSK
Z CELÉHO SVETA

tabuľka S séria

Garmin Slovensko, 2019